KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12544247

nr 1254 4247

Akvarell

signerad, Christina Robertson 1851, Porträtt, 20x14

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 13 maj 2019
kl 18:37:30